Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Edustus miehet Joukkueenjohtaja Toivari-Laine Leena @: leena.toivari-laine@stada.fi
tel:+358 40 564 8508
Pojat 2008 Joukkueenjohtaja Koivusalo Sami @: samikoiv@dnainternet.net
tel:0401599935
Pojat 2009 Joukkueenjohtaja Poukka Lasse @: lasse.poukka@gmail.com
tel:0504586236
Pojat 2011 Joukkueenjohtaja Torninoja Ursula @: ursula.torninoja@gmail.com
tel:0456743919
Pojat 2012 Joukkueenjohtaja Haapanen Jaana @: haapanen.jk@gmail.com
tel:0408281242
Pojat 2013 Joukkueenjohtaja Tuominen Riku @: riku.tuominen85@gmail.com
tel:0413175450
C1-pojat Joukkueenjohtaja Ruohonen Sami @: sami.ruohonen@ramirent.fi
tel:+358400457025
C1-pojat Joukkueenjohtaja Äijö Mira @: mira.aijo75@gmail.com
tel:+358405441439
Pojat 2007 Joukkueenjohtaja Leppimäki Eero @: eero.leppimaki@gmail.com
tel:0503798305
Pojat 2010 Joukkueenjohtaja Kiikko Teemu @: teemukiikko@hotmail.com
tel:+358407411483
B-tytöt Joukkueenjohtaja Viinikkala Minna @: minna.viinikkala@outlook.com
tel:0407078035
D/E-tytöt Joukkueenjohtaja Heino Marjo @: marjo.puutio@elisanet.fi
tel:0407247435
Tytöt 2010-2013 Joukkueenjohtaja Lainio Sanna @: sanna.lainio@hotmail.com
tel:0400533329
SBS Masku ry
Kategoriat