Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Hallituksen jäsen Elonen Ossi puheenjohtaja@sbsmasku.com 0405579690
Varapuheenjohtaja, Hallituksen jäsen Haikio Anne-Marie amhaikio@gmail.com 0405595272
Sihteeri, Hallituksen jäsen Moisio Petri petri.moisio@meyerturku.fi 0407786933
Hallituksen jäsen Hirvonen Sanna sanna.hirvonen@franslogistics.fi 040 678 7799
Hallituksen jäsen Kiikko Teemu teemukiikko@hotmail.com +358407411483
Hallituksen jäsen Latvala Ari ari.latvala@dnainternet.net
Hallituksen jäsen Leppimäki Eero eero.leppimaki@gmail.com 0503798305
Hallituksen jäsen Nikula Mika mika.nikula@talotekniikkatiimi.fi
Hallituksen jäsen Oikarinen Anu anu.m.oikarinen@gmail.com
Hallituksen jäsen, Valmennuspäällikkö Sonkkila Marko marko.sonkkila@autokeskus.fi 0400799896
Hallituksen jäsen Toivari-Laine Leena leena.toivari-laine@stada.fi +358 40 564 8508
SBS Masku ry
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat