SBS Masku oli mukana Hyvinvointi- ja harrastemessuilla Nousiaisissa
Julkaistu: 18.09.2022 17.07

SBS Masku oli mukana Hyvinvointi- ja harrastemessuilla Nousiaisissa

Myös SBS Masku oli mukana esittelemässä toimintaansa Hyvinvointi- ja harrastemessuilla, jotka järjestettiin Nouste Areenalla Nousiaisissa, lauantaina 17.9.2022. Seuramme pisteeltä löytyi lisäksi myytävänä olleita kannatustuotteita ja kilpailu, jossa piti arvata laatikossa olleiden salibandypallojen lukumäärä. Oikea vastaus oli 94 palloa. Osallistujia kilpailuun saatiin mukavasti ja lopulta onnekkaaksi voittajaksi selviytyi Satu Laine, joka sai palkinnoksi Mimosan Kukan lahjoittaman kukkakimpun. Oheisessa kuvassa Satun lisäksi, SBS Masku ry:n puheenjohtaja Ossi Elonen.

Kiitos kaikille teille messukävijöille, jotka vierailitte seuramme pisteellä!

SBS Masku ry

1768238-6

Kottaraisenkuja 3

21250 Masku


040 557 9690

puheenjohtaja(at)sbsmasku.com